Nasza Firma posiada również ofertę "Pogotowia komputerowego", która jest skierowana dla każdego użytkownika komputera, laptopa, telefonu.

sz zepsutego laptopa i szukasz pogotowia komputerowego iserwisu działającego naprawdę szybko ?
Jeśli mieszkasz w Trójmieście

 

, a w szczególności w Gdańsku, to najprawdopodobniej szukasz nas.

Jeśli masz problem z komputerem lub  i potrzebujesz ekspresowego tempa jego rozwiązania, zapraszamy do skorzystania z naszej ekspresowej pomocy dla klientów indywidualnych i firm.

 

Pogotowia komputerowego mogą zapewnić Ci pomoc zdalną już w klika minut od zgłoszenia przez Ciebie awarii Twojego laptopa lub komputera stacjonarnego. Wiemy, że dla niektórych sprawny komputer to główne źródło dochodu, a jego nagła awaria, lub nawet poważniejszy problem z systemem Windows wiąże się z generowaniem olbrzymich strat. Nasze pogotowie komputerowe pomaga osobom, które dotknęły, miedzy innymi, takie problemy jak:

– niedziałająca sieć
– nie włącza się system Windows
– zostały usunięte dane
– zbita matryca w laptopie
– laptop się przegrzewa
– system nie instaluje aktualizacji

 

W ramach usług pogotowia komputerowego pomagamy oczywiście w szeregu innych problemów z komputerami stacjonarnymi i laptopami – praktycznie każdej marki.

Jeśli awaria Twojego komputera poważnie uprzykrza Ci życie i wystąpiła w momencie, w którym naprawdę nie masz czasu na oczekiwanie na naprawę dłużej, niż jeden dzień – skontaktuj się z nami,przywieź lub też wyślij sprzęt do naszego serwisu Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 83 18-400 Łomża.

 

 

X-BIT JANUSZ KIERZNOWSKI

Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 83; 18-400 Łomża

NIP:  2910099953

REGON: 369313368

Tel.:  +48 734 159 568

E-mail: biuro@x-bit.eu

Dlaczego NASZA FIRMA?
Każdego klienta traktujemy indywidualnie.Wierzymy, że tylko w ten sposób zagwarantujemy naszym klientom pełną satysfakcje naszych usług.Dzięki współpracy z dystrybutorami potrafimy zaoferować atrakcyjne ceny.

Wyślij zapytanie.

Kompleksowy monitoring komputerów i użytkowników:

  • Monitoring aplikacji
  • Monitoring stron www
  • Monitoring wydruków
  • Monitoring dysków USB
  • i wiele więcej.

Wyślij zapytanie.

©2019 X-BIT Janusz Kierznowski

Search